onet.pl sportPrzegląd Sportowy

Patronat medialny

 

Mistrz świata WBO wagi super koguciej Emanuel Navarrete (30-1, 26 KO) zmierzy się z Jeo Santisima (19-2, 16 KO) na gali, która odbędzie się 22 lutego w Las Vegas. Dla 24-letniego Meksykanina będzie to piąta obrona tytułu World Boxing Organization.

Główną atrakcją tej imprezy będzie rewanżowy pojedynek Deontaya Wildera z Tysonem Furym. O występie na gali w Las Vegas pięściarz z Meksyku dowiedział się niedawno, zastępując na karcie walk Jarrella Millera, który negocjuje podpisanie kontraktu z Top Rank, jednak rozmowy w tej sprawie się przedłużają.

Podczas tej samej imprezy kibice mają także zobaczyć walkę o tymczasowy pas IBF wagi półśredniej pomiędzy Sergiejem Lipiniecem oraz Kudratillo Abdukakhorowem. Tytułu IBF wagi super muszej będzie także bronił Jerwin Ancajas, który skrzyżuje rękawice z Jonathanem Rodriguezem.

Transmisja gali zostanie w Stanach Zjednoczonych podzielona na dwie części. Sześć pojedynków zostanie pokazanych przez FOX i ESPN w otwartym paśmie, zaś za trzy ostatnie będzie trzeba dodatkowo zapłacić (Pay-Per-View).