Egidijus Kavaliasukas (22-1-1, 18 KO) znokautował w ósmej rundzie Mikaela Zewskiego (34-2, 23 KO) w walce wieczoru gali organizowanej w Las Vegas. Do momentu przerwania walki Kanadyjczyk prowadził na kartach punktowych, jednak ostatecznie przegrał przed czasem.

Pod koniec siódmego starcia Litwin trafił mocnym prawym podbródkowym, po którym Zewski zachwiał się na nogach i został zasypany lawiną ciosów. 31-latka przed porażką uratował gong kończący rundę, ale zaraz po wznowieniu Kavaliauskas ponownie ruszył do ataku. Litwin trafił prawym sierpowym, posyłając przeciwnika na deski, a sędzia przerwał walkę, nie próbując nawet liczyć.

Dla Kavaliauskasa był to powrót na ring po ubiegłorocznej porażce z rąk Terence'a Crawforda. Stawką walki były pasy WBO NABO oraz WBC Continental Americas kategorii półśredniej.

Podczas tej samej gali ważne zwycięstwo odniósł także Joet Gonzalez (24-1, 14 KO), który w pierwszym występie po przegranej z Shakurem Stevensonem, pewnie wypunktował Miguela Marriagę (29-4, 25 KO). Po dziesięciu rundach sędziowie punktowali 97-93 i dwukrotnie 99-91.