onet.pl sportPrzegląd Sportowy

Patronat medialny

 


Trenujesz boks, chcesz się poruszać, marzysz, by zgubić zbędne kilogramy, pragniesz zabrać rodzinę na wakacje, a może nie masz rodziny i chcesz w dobrym towarzystwie zakończyć tegoroczne latko? No to uwaga, bo mamy coś właśnie dla Ciebie! Wyjazd Sportowy Wydminy 2020 (22.08-29.08.2020)!

Jako Akademia Boksu Krzysztof Chudecki i Zero Sześć debiutujemy na scenie wyjazdów bokserskich i zrobimy wszystko, by od razu wbić się na podium. Uszykowaliśmy całe mnóstwo atrakcji, które będziemy stopniowo zdradzać. Już dziś jednak przedstawimy to, co najważniejsze, a więc to, co gwarantujemy Wam w ramach wpłaconej kwoty (1750 PLN - wpłata do 22 lipca lub 1850 PLN po 22 lipca).

Kwota 1750 ZŁ obejmuje: zakwaterowanie, pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja), 3 treningi dziennie dla wszystkich (do wyboru boks, crossfit), treningi sexy dance dla kobiet, treningi dla dzieci, dostęp do sali z ringiem, siłowni, sauny, ścianki wspinaczkowej, boiska i innych niezbędnych sportowych atrakcji, jak i placu zabaw dla najmłodszych pociech, dzień treningowy z prawdziwym wyjadaczem zawodowych ringów, ubezpieczenie, dwie konsultacje dietetyczne z pomiarem składu ciała na maszynie Inbody, pakiet powitalny pełen niezbędnych gadżetów, pamiątkową koszulkę, zdjęcia, film, ogniska, wieczory filmowe, dyskoteki do rana i wszelkie inne szaleństwa, które pomogą nam wszystkim się zintegrować, konkursy z nagrodami, wiele innych atrakcji, o których stopniowo będziemy informować.

Masz pytania? Pisz, dzwoń! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Marta Płóciennik 576 247 941, Krzysztof Chudecki 794 723 456, facebook.com/zeroszesc.