Patronat medialny


 


Kołodziej boks

Zapraszamy do komentowania i typowania wyników dwóch walk: Kołodziej - McClain i Williams - Martinez. Do wygrania czapeczka WBC z autografem legendy boksu zawodowego Dona Kinga. Więcej informacji tutaj >>.

Nagroda drogą losowania trafi do jednego z Czytelników, którzy prawidłowo wytypują wynik walk Pawła Kołodzieja z Johnem McClainem i Paula Wiilliamsa z Sergio Martinezem. W swoim typie należy wskazać zwycięzców obu walk (ewentualnie wskazać na remis), a w przypadku typu na zakończenie pojedynków przed czasem podać dodatkowo numer rundy, w którym walka miałaby się zakończyć.

Możliwe odpowiedzi:
- Wygrana boksera A na punkty po rozegraniu wszystkich rund
- Wygrana boksera B na punkty po rozegraniu wszystkich rund
- Remis (w tym również techniczny, przed czasem)
- Wygrana boksera A w rundzie X (w tym także na punkty)
- Wygrana boksera B w rundzie X (w tym także na punkty)

W przypadku braku prawidłowych typów dla obu walk w losowaniu wezmą udział Czytelnicy, którzy prawidłowo wskażą rozstrzygnięcie walki Kołodziej - McClain. Jeśli nikt nie wytypuje poprawnie także wyniku pojedynku Kołodziej McClain, nagrodę pocieszenia w postaci oficjalnej koszulki polo grupy KnockOut Promotions rozlosujemy spośród wszystkich Czytelników, którzy wpisali swoje typy lub wpisali swój komentarz dotyczący walk pod tą informacją.


Typy należy zgłaszać w komentarzu pod niniejszym tekstem do godz. 22.50, kiedy to na ring w Nysie wyjdą Paweł Kołodziej i John McClain - bezpośrednia transmisja z gali w Polsat Sport od godz. 20.00. Galę z Atlantic City, gdzie rękawice skrzyżują Paul Williams i Sergio Martinez w Polsat Sport Extra od godz. 03.00.{jcomments on}