Miasto Mrągowo

Patronat medialny


 

Patryk Kieliszewski, menadżer Adama Balskiego (13-0, 8 KO) opublikował w mediach społecznościowych oświadczenie sporządzone przez Bartosza Groele, prawnika 28-letniego pięściarza. Pismo przekonuje, że wbrew komunikatom wydawanym przez grupę Mariusza Grabowskiego, Balski jest już wolnym pięściarzem.

- Umowa została skutecznie wypowiedziana. Ewentualna odmienna ocena prawna w tym zakresie może zostać poddana ocenie właściwego sądu - czytamy w oświadczeniu.

- Mariusz Grabowski utracił prawną możliwość wykorzystywania i rozpowszechniania wizerunku Adama Balskiego. Ponadto, nie pełni już funkcji jego promotora i wszelkie poczynione przez niego działania w tym zakresie są prawnie niedopuszczalne. W sytuacji niezaprzestania wykorzystywania wizerunku Adama Balskiego, mój klient rozważy podjęcie kroków prawnych, w tym wystąpienia na drogę postępowania sądowego - przekonuje adwokat pięściarza z Kalisza.

Balski ostatni pojedynek stoczył w grudniu, wygrywając na punkty z Sergiejem Radczenko. Na razie nie wiadomo, kiedy pięściarz wróci na ring. Niedawno Balski przeszedł zabieg lewego łokcia.