Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Adam Balski (14-0, 8 KO) wygrał jednogłośnie na punkty Mateusza Kubiszyna (3-4, 2 KO) w pojedynku poprzedzającym walkę wieczoru gali Knockout Boxing Night 11 w Augustowie. Po sześciu rundach wszyscy sędziowie punktowali 58-56.

Walka prowadzona była w spokojnym tempie. Balski starał się kontrolować dystans lewym prostym i wybierać momenty, w których wydłużał kombinacje ciosów. Kubiszyn uważnie boksował w obronie i odpowiadał aktywnie na większość ofensywnych prób rywala.

W drugiej połowie pojedynku Kubiszyn walczył z większą agresją, ale Balski stopował jego ataki lewym prostym. Podopieczny Fiodora Łapina szukał także miejsca do trafienia mocnym lewym sierpowym, jednak przeciwnik szczelnie się bronił.

Finałowa runda należała do Kubiszyna, który w końcu przedarł się przed obronę rywala i kilka razy mocno trafił przyciśniętego do lin Balskiego. Pięściarz z Kalisza przetrwał kryzys, a chwilę później wybrzmiał gong kończący pojedynek. Dla Balskiego był to pierwszy ringowy występ od podpisania kontraktu z grupą KnockOut Promotions.