Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

19 września podczas gali Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie drugą walkę po półtorarocznej przerwie stoczy Adam Balski (14-0, 8 KO). Będzie to jednocześnie drugi występ boksującego w wadze junior ciężkiej 29-latka po rozpoczęciu współpracy z duetem trenerskim Fiodor Łapin i Paweł Gasser oraz podpisaniu kontraktu z grupą KnockOut Promotions.

W lipcu Balski pokonał jednogłośnie na punkty ambitnego Mateusza Kubiszyna. Pomimo zwycięstwa, pięściarz z Kalisza wiedział, że nie był to jego wymarzony występ.

- Myślę, że wszyscy, łącznie z samym Adamem, byliśmy rozczarowani przebiegiem tej walki. Być może po tak długiej przerwie i dwóch operacjach, można było wrócić z łatwiejszym rywalem, ale nie chodzi nam o to, żeby Adam tak bardzo się cofał. Poczekajmy i zobaczmy w dłuższej perspektywie, jakie efekty daje współpraca Adama z trenerem Łapinem - mówi Andrzej Wasilewski, jeden z promotorów Balskiego.

- Dopuszczam możliwość, że rzeczy, których Adama uczy Fiodor Łapin jeszcze przeszkadzają mu w boksowaniu, a nie przekładają się na korzyści. Czasami tak się dzieje, ale jeśli tak jest, to Adam za chwilę może zrobić kolosalny postęp w ringu. Czy tak się stanie? Zobaczymy. Chcę wierzyć, że tak jest i po średnim występie, jego gwiazda za chwilę ponownie troszkę błyśnie - dodaje szef grupy KnockOut Promotions.

Balski w Tarnowie zmierzy się z Jackiem Prusiakiem (9-4, 9 KO), który wszystkie swoje zawodowe zwycięstwa odniósł przed czasem. Główną atrakcją gali KBN 13 będzie powrót do zawodowego boksu po 2-letniej przerwie byłego mistrza Europy Mateusza Masternaka. Nowy nabytek grupy "KnockOut Promotions" skrzyżuje rękawice z dobrze znanym polskim kibicom Taylorem Mabiką. Transmisja gali w TVP 1 oraz TVP Sport.

 Kup bilety na KBN 13 - zobacz walki Masternaka, Balskiego i Różańskiego >>