Patronat medialny


 


25 października w Częstochowie Andrzej Gołota (41-9-1, 33 KO) po raz ostatni wejdzie do ringu, by stoczyć pożegnalny pojedynek. Jego rywalem będzie Danell Nicholson (42-5, 32 KO), z którym Polak miał już okazję zmierzyć się w ringu blisko dwie dekady temu.

Od wtorku 2 września na stronie eventim.pl ruszy sprzedaż biletów na galę „Fight Night 9: Gołota vs. Nicholson - Pożegnanie”. Ceny wejściówek zaczynają się od 40 zł. Istnieje również możliwość zakupienia miejsc w loży VIP z cateringiem.

Przedsprzedaż będzie także prowadzona w samej Częstochowie w Pubie Stacherczak. Zamówienia na miejsca w loży należy wysyłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Oprócz walki wieczoru, która będzie miała status pokazowego pojedynku, odbędzie się siedem innych zawodowych bojów. Wystąpią w nich m.in. Robert Parzęczewski (5-0, 2 KO), Łukasz Wawrzyczek (19-3-2, 2 KO), Dawid Kwiatkowski (8-2, 3 KO), Adam Koprowski (1-0) oraz Marcin Siwy (9-0, 4 KO). Niewykluczone że podczas częstochowskiej gali zobaczymy również Norberta Anzorge.

Andrzej Gołota przyleci do Polski na przełomie września i października. Przygotowania do walki ma zaplanowane w Częstochowie. W weekendy "Andrew" będzie do dyspozycji kibiców w całej Polsce. Rozpisane są już wizyty w Warszawie, Darłowie i Krakowie. Oczywiście, Gołota spotka się także ze swoimi częstochowskimi fanami.

Patronat nad „Fight Night 9: Gołota vs. Nicholson – Pożegnanie” objął Prezydent Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk. Galę pokaże na żywo TVP Sport, a samą walkę Gołota - Nicholson będzie można oglądać także na antenie TVP 1.