Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut

Były mistrz Europy wagi super średniej Piotr Wilczewski został nowym trenerem boksującego w kategorii super średniej Andrzeja Sołdry (8-0-1, 4 KO). Pięściarz z Nowego Sącza trenuje pod okiem "Wilka" już od dwóch tygodni w Dzierżoniowie.

- Jest jeszcze z nim trochę roboty, ale chłopak szybko się uczy. Robi postępy. Jest ambitny - mówi o swoim nowym podopiecznym Wilczewski w rozmowie z "Dziennikiem Polskim". - Chce się rozwijać, coś w życiu osiągnąć. Ja z jego postawy na sali jestem zadowolony. Ma warunki, a to najważniejsze. Jak na wagę super średnią jest wysoki, ma długi zasięg ramion. Musi teraz to wykorzystać. 

Sołdra kolejny zawodowy pojedynek stoczy 6 grudnia podczas gali grupy Fight Events w Białobrzegach. Jego rywalem miał być początkowo reprezentujący Holandię Farouk Daku, jednak niedawny rywal Dariusza Sęka ostatecznie nie będzie mógł po raz drugi w tym roku wystąpić w Polsce. Nazwisko nowego przeciwnika pięściarza grupy Babilon Promotion nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone.