Patronat medialny


 

Szpilka PalaciosDoskonale znany polskiej widowni Francisco Palacios (20-0, 13 KO) był pod dużym wrażeniem talentu Artura Szpilki (6-0, 4 KO) podczas wizyty w należącym do Mariusza Kołodzieja Global Gym. Portorykańczyk twierdzi, że widzi przed Polakiem świetlaną przyszłość i nie wyklucza, że za kilka lat "Szpila" będzie dzierżył mistrzowski pas wagi ciężkiej.

- Szpilka to bardzo dobry pięściarz. Dobrze się rusza, wygląda w ringu jak Vic Darchinyan. Możliwe, że w przyszłości będzie mistrzem świata wagi ciężkiej. Życzę mu tego. Spędziłem z nim, Fiodorem Łapinem oraz dużym ciężkim Mariuszem Wachem sporo fajnych chwil. Wszyscy mnie ciepło przyjęli, jestem im za to bardzo wdzięczny - powiedział "Czarodziej", który w kwietniu przegrał niejednogłośnie na punkty z Krzysztofem Włodarczykiem w pojedynku o mistrzostwo świata WBC wagi junior ciężkiej. Portorykańczyk nie ukrywa, że trzyma kciuki  za szybki powrót "Diablo" do formy.

- Przekażcie, że modlę się za niego i jego szybki powrót do pełnej dyspozycji. Nie życzę nikomu, żeby przechodził to co on teraz. Mam nadzieję, że szybko się pozbiera - zakończył Palacios.