Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny

Szpilka Williams

Niepokonany na zawodowych ringach Artur Szpilka (6-0, 4 KO) zanotował na swoim koncie kolejną wygraną przez nokaut, zwyciężając w pierwszej rundzie pojedynku rozegranego na gali boksu w amerykańskim Uncasville reprezentanta gospodarzy Davida Williamsa (6-5-1, 2 KO).

Boksujący w kategorii ciężkiej "Szpila" rozpoczął pojedynek spokojnie, ale już po 80 sekundach rzucił rywala na deski lewym sierpowym. Amerykanin zdołał się podnieść, lecz kilkadziesiąt sekund później po kolejnym lewym sierpie "Szpili" znów padł na matę ringu, a sędzia zdecydował się przerwać nierówny bój. Walka trwała niespełna dwie minuty.

Piątkowa wygrana była siódmą w profesjonalnej karierze 22-letniego pięściarza z Wieliczki, piątą odniesioną przed czasem.