onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 Jest już pewne, że Narodowa Gala Boksu zostanie na żywo pokazana na antenach Telewizji Polskiej. O transmisji z imprezy, która odbędzie się 25 maja na stadionie PGE Narodowym w Warszawie TVP poinformowała na swojej oficjalnej stronie internetowej.

Głównym wydarzeniem gali w stolicy będzie walka Mariusza Wacha z Amerykaninem Erikiem Moliną, który dwa lata temu znokautował Tomasza Adamka. Wach przygotowując się do tego występu sparuje m.in. z byłym mistrzem świata wagi ciężkiej Tysonem Furym. 

Na Narodowym wystąpią także m.in. Artur Szpilka, który zmierzy się z Dominikiem Guinnem, Izuagbe Ugonoh, którego rywalem będzie Fred Kassi oraz mistrzyni świata WBC wagi super półśredniej Ewa Piątkowska. Galę będzie można obejrzeć za darmo także w internecie na stronie Sport.tvp.pl oraz aplikacji mobilnej TVP Sport.

Kup bilet na Narodową Galę Boksu, zobacz walki Szpilki, Ugonoha, Wacha, Piątkowskiej >> 

Komentarze   

-9 #1 Marian Koń 2018-04-25 06:59
... nie wiem, kto to wymyślił by majową imprezę promować od listopada, ale ja mam już dość tej "bokso-polo" gali. Jak widzę jakieś info o tej cudownej imprezie gdzie głównych 6 bokserów przegrało przynajmniej 1 ostatnią walkę - to mi cieknie ze wszystkich otworów... a jak wspomniał Najman "nachalna promocja" dopiero się zacznie - normalnie zaczynam się już bać....
-5 #2 kao 2018-04-25 07:09
Ja tam na galę czekam, niemniej faktycznie pół roku promocji mogło ją trochę obrzydzić. ;)
+4 #3 daroUK 2018-04-25 09:25
Ja z kolei nie moge sie doczekac. Bede ogladal wszystkie walki bokserskie, mma i kick boxing. Nawet pewnie zobacze jedna runde walki Najmana. Gala zapowiada sie bardzo dobrze a juz na pewno bedzie to jeden z rodzynkow na naszym podworku.
-1 #4 I Polski Mistrz Świata Wagi Słomkowej 2018-04-25 09:41
Ja pierw byłem orędownikiem tej gali a teraz ją rugam.
Zrobię tu rachunek sumienia.

Plusy:
  • Boks dla mas - dla ludu ; szeroka reklama. Może jacyś młodzi chłopcy zainteresują się tematem przypadkiem i za kilka lat gdy będę siwy i o kulach, siądę w fotelu to będzie kogo oglądać (bo z ilości trafi się i perełka)

    Rodzimi bokserzy zrzuca rdzę i zarobią parę złotych.


Minusy:

Karta walk słaba, Walka Wacha broni trochę gale reszta to sparingi zadaniowe/walki pokazowe/pojedy nki o czapkę gruszek zawodników już dość wyeksploatowany ch na naszym rynku. Jedynie Izu jeszcze coś znaczy ale co on osiągnie z kassim ??
Wyeliminowanie Binkowskiego po wypromowaniu wydarzenia
Wymieszanie polityki i patos gali z właściwie marnym produktem
Rozważania czy nie zrobić tego w PPV. Pamiętamy!
I chochla dziegciu - walka Najmana - narodowa reperacja jego ego
+4 #5 kreve 2018-04-25 12:05
Patrząc przez pryzmat typowych gal w Polsce, to i tak będzie potężna, napakowana gwiazdami gala. Szkoda mi tylko że bilety nie idą aż tak szybko jak by mogły, mam nadzieję że jednak będzie wyprzedane chociaż z 30000-40000
+3 #6 Szewa 2018-04-25 12:11
Cytuję Marian Koń:
... nie wiem, kto to wymyślił by majową imprezę promować od listopada, ale ja mam już dość tej "bokso-polo" gali. Jak widzę jakieś info o tej cudownej imprezie gdzie głównych 6 bokserów przegrało przynajmniej 1 ostatnią walkę - to mi cieknie ze wszystkich otworów... a jak wspomniał Najman "nachalna promocja" dopiero się zacznie - normalnie zaczynam się już bać....

Najlepiej niech nic nie robią, siedzą w domu. Później tacy jak Ty zaskoczeni są stanem boksu w Polsce. JAK TO?! WINA PROMOTORÓW! Źle prowadzą zawodników!
IM więcej gal,tym większa konkurencja między promotorami i organizatorami bo KAŻDY chciałby przyciągnąć kibica czy na galę czy PPV. A to wymusi siłą rzeczy lepsze walki i fajniejszych zawodników.
+3 #7 Monstar 2018-04-25 18:23
Dajcie panowie spokoj, to pierwsza gala tego rozmiaru, organizowana przez te osoby i im wiekszy sukces odniesie tym wieksze szanse na kolejne, miejmy nadzieje lepsze gale. Polski boks kuleje juz od jakiegs czasu i nie ma za bardzo o czym tu pisac. Cieszmy sie, ze sa ludzie, ktorzy (sporo ryzykujac) staraja sie promowac boks w Polsce. Naprawde nie da sie wam dogodzic.
+1 #8 h4 2018-04-25 20:45
Nie krytykowałbym bo praca włożona pewnie duża i pierwsza taka gala bokserska na której jest więcej niż 2 sportowców z charyzmą. Dla mnie bomba. Jakby dorzucili jeszcze Głowackiego i Cieślaka..
#9 h4 2018-04-25 20:50
Cytuję Marian Koń:
... nie wiem


nie na darmo masz na imię Marian a na nazwisko Kuń

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze