Patronat medialny


 


Andrzej Wasilewski zdradził w magazynie Ring TVP Sport kilka szczegółów dotyczących potencjalnej walki pomiędzy Arturem Szpilką (24-4, 16 KO) i Łukaszem Różańskim (12-0, 11 KO). Pojedynek miałby się odbyć na początku przyszłego roku na gali organizowanej w Rzeszowie.

Walka może być pokazywana w systemie Pay-Per-View. Wkrótce ma dojść do spotkania pomiędzy Wasilewskim, Szpilką, Różańskim oraz Rafałem Kaliszem, który opiekuje się karierą zawodnika z Podkarpacia.

- Moim zdaniem to najciekawsza walka, którą w tym momencie możemy dać kibicom. Pamiętamy o Mariuszu Wachu i Adamie Kownackim, ale ten pojedynek to na pewno będzie rywalizacja na szczycie polskiej wagi ciężkiej - powiedział szef grupy KnockOut Promotions.

- Zamierzam zaproponować obu pięściarzom prosty model biznesowy z partycypowaniem w zyskach z tego wydarzenia. Jeśli wszystkie strony będą zainteresowane, to wydaje się, że osiągniemy porozumienie - dodał Wasilewski.

Różański najbliższy pojedynek stoczy jutro na gali Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie. 34-latek skrzyżuje rękawice z Turkiem Ozcanem Cetinkayą (31-20-2, 23 KO) i będzie to jego drugi tegoroczny występ.