Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut

 

Łukasz Różański (13-0, 12 KO) jest w bojowym nastroju przed walką z Arturem Szpilką (24-4, 16 KO) o pas WBC International wagi bridger. Pięściarz z Rzeszowa podczas czwartkowego magazynu "Ring TVP Sport" został zapytany o ostrą wymianę zdań, do której doszło pomiędzy pięściarzami w mediach społecznościowych.

- Artur zaczął zaczepki słowne, dziwnie nagrał ten spot promocyjny. Jeśli mam być szczery, to patrząc na jego doświadczenie życiowe, to on wiedział doskonale co mówi i co znaczą te słowa - mówi Różański.

- Później się może tłumaczyć, że to chodziło o pieski, ale on doskonale wiedział co powiedział i musiał się spodziewać, że jakiś odzew z mojej strony będzie - dodał zawodnik ze stolicy Podkarpacia.

Pojedynek Różański - Szpilka będzie główną atrakcją gali Knockout Boxing Night 15, która odbędzie się 30 maja w Rzeszowie. Podczas tej samej imprezy dojdzie także m.in. do pojedynku o pas IBF Intercontinental pomiędzy Mateuszem Masternakiem i Adamem Balskim. Transmisja wyłącznie w Pay-Per-View na kbntv.pl.

Kup PPV na galę Szpilka - Różański za 17,99 PLN >>