Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut


Artur Szpilka (24-4, 16 KO) nie chce zbyt dużo mówić przed niedzielną walką z Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO) na gali Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie. "Szpila" w ostatnich tygodniach skupiał się przede wszystkim na budowaniu formy, a wszystkie argumenty chce zaprezentować już w ringu.

- W przeszłości często zapowiadałem, czego to nie zrobię i różnie to wychodziło. Wyciągam wnioski i tym razem nie mówię wiele przed walką, chcę wszystko pokazać w ringu. Pytań przed tą walką pewnie jest wiele, ale odpowiedź będzie tylko jedna - mówi Szpilka.

- Łukasz jest ułożonym zawodnikiem, ma swoje atuty, ale nie chcę rozmawiać o tym przed walką. Zobaczymy jak się ułoży pojedynek, wszystko rozstrzygnie się w ringu. Ja wierzę w siebie, wykonujemy z trenerem Andrzejem Liczikiem ciężką pracę na sali treningowej i wiem, że w trakcie walki będzie widać tego efekty - zapowiada 32-latek.

Stawką walki Szpilka - Różański będzie pas WBC International wagi bridger. Dla obu zawodników będzie to pierwszy pojedynek w limicie do 101,6 kg. W Rzeszowie dojdzie także m.in. do pojedynku o pas IBF Intercontinental wagi junior ciężkiej pomiędzy Mateuszem Masternakiem i Adamem Balskim. Transmisja niedzielnej gali wyłącznie w Pay-Per-View na kbntv.pl.

Kup PPV na galę Szpilka - Różański za 17,99 PLN >>