Miasto Wałcz

Patronat medialny


 

 

W trakcie niedzielnej gali Knockout Boxing Night 15 w Hali Podpromie w Rzeszowie dojdzie do starcia, które wzbudza w ostatnim czasie dużo emocji. Po raz pierwszy od 7 marca 2020 roku zawalczy Artur Szpilka, którego przeciwnikiem będzie Łukasz Różański.

Pierwszy raz gala bokserska pod egidą KnockOut Promotions będzie miała miejsce w niedzielę. Pierwotnie miała odbyć się 8 maja, natomiast termin zmieniano później dwukrotnie. Przeniesiono go na 22 maja, by z uwagi na poluzowanie obostrzeń pandemicznych wyznaczyć w końcu 30 dnia tego miesiąca.

Podczas ceremonii ważenia Szpilka w typowy dla siebie prowokacyjny sposób odgrażał się swojemu rywalowi. Szeptał w jego stronę i ewidentnie próbował wyprowadzić z równowagi. – Emocje jakieś są oczywiście. Bluzgi szły w moją stronę, jak to zawsze. Inaczej nie może być. Myślałem, że bez tego się obejdzie. Jak widać, nie da rady – stwierdził przed kamerami TVP Sport Różański.

Już trzy tygodnie wcześniej między obydwoma panami doszło do starcia słownego na Twitterze. "Skończyły się sentymenty, chciałeś, to będzies mieć high-life" – pisał wówczas Szpilka do swojego rywala.

Pełna treść artykułu na Tvpsport.pl >>