Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Artur SzpilkaPodczas nadchodzących świąt Artur Szpilka (5-0, 3 KO) ponownie zasiądzie przy wielkanocnym stole z najbliższymi. Utalentowany pięściarz grupy 12 round KnockOut Promotions już wkrótce powróci do rodzinnej Wieliczki po odbyciu półtorarocznej kary pozbawienia wolności za udział w bójce. 

- Bardzo się cieszę, że Artek już w święta będzie z nami. On też się nie może doczekać tej chwili. Na pewno pierwsze dni spędzi w domu, ale potem wraca do boksu - mówi uradowana mama "Szpili" Jolanta Ziemiecka.

Video. Ostatni wywiad z Arturem Szpilką >>

Jak poinformował redakcję ringpolska.pl promotor Andrzej Wasilewski, Artur Szpilka na sali treningowej powinien pojawić się w pierwszej połowie maja, a pierwszą walkę po blisko dwuletniej przerwie stoczy być może już latem. Wszystko zależeć będzie od fizycznej dyspozycji "Szpili", który obecnie waży około 125 kg i, co ciekawe, jak zgodnie twierdzą jego mama, a także trener Fiodor Łapin jest kilka centymetrów wyższy niż w październiku 2009 roku, tuż przed niedoszłą do skutku potyczką z Wojciechem Bartnikiem.


http://www.youtube.com/watch?v=v3xS6tS8McU{jcomments on}