Patronat medialny


 

Timothy BradleyJuż w sobotę uważany za najlepszego pięściarza na świecie w kategorii lekko półśredniej Timothy Bradley (25-0, 11 KO) zadebiutuje w wadze półśredniej pojedynkując się z mocno bijącym Luisem Carlosem Abregu (29-0, 23 KO). Amerykanin wyjawił, że jego przygoda z limitem wagowym 66 kilogramów skończy się prawdopodobnie na jednej walce, ale przed starciem z Argentyńczykiem czuje się w nowej wadze wyjątkowo dobrze.

- Dodałem trochę więcej treningu siłowego do moich przygotowań w nowej kategorii. Czuję się gotowy fizycznie i psychicznie na walkę, jestem szybszy i mocniejszy niż kiedykolwiek. Ta waga jest dla mnie bardziej naturalna, mogę zjeść dwie porcje spaghetti zamiast jednej. - mówi z uśmiechem będący zawsze w idealnej formie fizycznej Bradley.

- Abregu zapowiada, że mnie znokautuje, życzę mu powodzenia. Walczę przed własną publicznością i Abregu będzie słyszał ich doping w trakcie walki i także po tym jak go poślę do snu. - zapowiada pięściarz o pseudonimie "Desert Storm".

Na tej samej gali dojdzie także do walki w eliminatorze WBC wagi junior średniej pomiędzy Alfredo Angulo i Joachimem Alcine.