Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Arthur AbrahamSzykujący się do pojedynku z Carlem Frochem (26-1, 20 KO) o "być albo nie być" w turnieju "Super Six" były czempion wagi średniej Arthur Abraham (31-1, 25 KO) spotkał się dziś z Angelą Merkel. Kanclerz odwiedzała odnowione obiekty treningowe w Kienbaum. Setki sportowców odwiedzają co roku to miejsce przygotowując się do ważnych startów w swoich karierach. Obecnie przebywa tam także kilku pięściarzy, w tym "Król Artur", który obdarował Merkel specjalnie przygotowanym prezentem.

- Dałem jej parę małych rękawic, obiecała, że zajmą odpowiednie miejsce w jej gabinecie. Mam nadzieję, że te rękawice przyniosą jej szczęście. W polityce też czasami trzeba wywalczyć swoje. To był wielki zaszczyt spotkać kanclerz Niemiec, dyskutowaliśmy o wielu interesujących rzeczach - powiedział po całym zdarzeniu Abraham.

Walka Carla Frocha z Arthurem Abrahamem odbędzie się 2 października w Monako. Wygrany tej potyczki przejdzie do półfinałów "Super Szóstki", przegrany prawdopodobnie pożegna się z imprezą.