Patronat medialny


 

Anthony PetersonW sobotę dobrze zapowiadający się pięściarz wagi lekkiej Anthony Peterson (30-0, 20 KO) stanie przed najtrudniejszym testem w profesjonalnej karierze krzyżując rękawice z mocno bijącym Brandonem Riosem (24-0-1, 18 KO). Dla notowanego wysoko w światowych rankingach Petersona będzie to drugi tegoroczny występ, ale co bardziej istotne, pierwszy w karierze występ na antenie amerykańskiej stacji HBO. 25-latek z Waszyngtonu wie, że przeciwko Riosowi będzie musiał wspiąć się na wyżyny swoich możliwości.

- Rios potrafi mocno uderzyć, ale zamierzam spuścić trochę powietrza z jego ciosów obijając korpus przez pierwsze rundy. Myślę, że po siedmiu lub ośmiu rundach powinno zacząć brakować mu powietrza. Oprócz tego istotny będzie mój lewy prosty, mam dużą przewagę w zasięgu ramion i wykorzystując to mogę sprawić, że walka będzie łatwa - mówi Peterson.

- Ja na niego patrzę jako kolejny szczebel do przejścia na mojej drabinie do bokserskiego nieba. Domyślam się jednak, że on na mnie patrzy dokładnie w ten sam sposób. Który z nas będzie lepszy, okaże się już w sobotę - kończy pięściarz promowany przez Top Rank.

Transmisja z gali w Las Vegas w Polsat Sport Extra w nocy z soboty na niedzielę od 03.00.