Patronat medialny


 


Były pretendent do tytułu mistrzowskiego w wadze ciężkiej, Chris Arreola (29-2, 25 KO), rozpoczął już przygotowania do zaplanowanego na 28 stycznia pojedynku z Joey'em Abellem (27-4, 26 KO). W narożniku posiadającego meksykańskie korzenie pięściarza, po raz pierwszy pojawi się Ronnie Shields. Zdaniem doświadczonego szkoleniowca, początkowe zajęcia z nowym podopiecznym pokazały sporo niedostatków, które trzeba będzie wyeliminować w trakcie wspólnych treningów.

- Już kilka miesięcy temu rozmawiałem z agentem Chrisa o możliwości współpracy. Niedawno zadzwonił do mnie ponownie i powiedział, że Arreola przyjedzie niebawem do Houston. Pierwszy wspólny trening odbyliśmy w środę. Henry Ramirez pozwolił mi poprowadzić zajęcia wedle własnego uznania. Podczas tarczowania i walki z cieniem dostrzegłem u Chrisa pewne błędy, które z czasem będziemy chcieli niwelować - powiedział Shields.

Z Arreolą zajęcia rozpocznie także nowy  trener od przygotowania fizycznego, zaufany współpracownik Shieldsa, Brian Caldwell, który zastąpi na tym stanowisku Darryla Hudsona.