onet.pl sportPrzegląd Sportowy

Patronat medialny

 


Ambitne plany na kolejne miesiące ma Martin Mikołajczak - polski menadżer znany do tej pory przede wszystkim ze współpracy z czołowym ciężkim globu Michaelem Hunterem. Mikołajaczak co prawda nie prowadzi już kariery obiecującego Amerykanina, ale podpisał ostatnio kontrakty z kilkoma nowymi zawodnikami i zawodniczkami. 

- Pracował będę z Nickiem Assberrym, Georgem Fa'avae, DeMichaelem Harrisem, Kallią Kouoruni, Aleksandrem Ramo, i oczywiście nadal z Shandellem Wintersem - wylicza menadżer mieszkający na stałe w Wielkiej Brytanii. - Pomagał będę także Emilii Czerwińskiej z MMA, z którą jedziemy do UFC American Top Team. 

Na liście zawodników wymienionych przez Mikołajczaka uwagę zwraca przede wszystkim nazwisko Nicka Asberry'ego, wokół którego ostatnio było głośno, gdy po sparingach z Tysonem Furym oskarżył Brytyjczyka o wyjmowanie z rękawic wyściółki. 

- Plany co do Nicka są ambitne, wierzę, że jest to zawodnik, który może zaboksować o mistrzostwo świata kategorii ciężkiej - przekonuje polski menadżer.