Patronat medialny


 


WBC: Canelo - Yildirim o wakujący pas wagi superśredniej

Sąd Stanowy w Kalifornii odrzucił ze względów formalnych pozew, jaki przeciwko platformie DAZN i Golden Boy Pormotions złożył Saul Alvarez (53-1-2, 36 KO). 

"Canelo" domaga się od swoich pracodawców m.in. wypłacenia mu 280 milionów dolarów odszkodowania tytułem strat, jakie poniósł w związku z naruszeniem przez pozwanych warunków kontraktu opiewającego na 365 milionów.

W opinii sądu wniosek złożony przez prawych reprezentantów Alvareza zawierał błędy formalne i należy go uzupełnić, gdyż pozostają wątpliwości co do tego, gdzie wymienione w pozwie podmioty prowadzą swoją działalność. Niewykluczone, że sprawa "Canelo" zostanie ostatecznie przeniesiona do sądu federalnego.

Saul Alavarez na ring powrócić miał jesienią. Początkowo mówiło się o walce "Cynamona" z Gienadijem Gołowkinem, na co naciskało kierownictwo DAZN. Ekipa Meksykanina później zaproponowała jako potencjalnych rywali BJ Saundersa i Calluma Smitha, jednak DAZN za takie zestawienia była gotowa zapłacić swojej największej gwieździe tylko połowę z zapisanych w kontrakcie 35 milionów dolarów.