Patronat medialny


 


Floyd Mayweather Już tylko kilkadziesiąt godzin pozostało niepokonanemu mistrzowi świata w pięciu kategoriach wagowych Floydowi Mayweatherowi Jr (41-0, 25 KO) na podpisanie ostatecznej wersji kontraktu na walkę wszech czasów przeciwko Manny’emu Pacquiao (51-3-2, 38 KO).Choć promujący Filipińczyka Bob Arum był bardzo zbudowany całym przebieg negocjacji i wypracowanym porozumieniem, to jednak jest już gotowy na to, że „Money” nie zdecyduje się na pojedynek z „Pacmanem”.

- Floyd ma czas do końca dnia do piątku. Jeśli zadzwoni do mnie w piątek o jedenastej wieczorem i powie, że zaakceptował kontrakt to mamy walkę. Jeśli nie, to jednak zapominamy o Floydzie i zaczynamy działać w zupełnie inną stronę. Manny zmierzy się z Cotto albo Margarito, a wszystko będziemy mieli sfinalizowane do końca miesiąca. – twierdzi Arum.

Walka z Mayweatherem miała się odbyć w Las Vegas, jednak jeśli to nie Amerykanin będzie rywalem Pacquiao, to miejsce pojedynku ulegnie zmianie. Arum rozmawia już z przedstawicielami kilku meksykańskim miast oraz biznesmenami z krajów bliskiego wschodu.  W obu miejscach Filipińczyk jest niezwykle popularny. Konfrontacja z Antonio Margarito lub Miguelem Cotto będzie oznaczać dla Pacquiao próbę zdobycia tytułu mistrzowskiego w ósmej kategorii wagowej.