Patronat medialny


 


Floyd MayweatherWieloletni doradca mistrza świata w pięciu kategoriach wagowych Floyda Mayweathera Jr (41-0, 25 KO) Leonard Ellerbe zaprzeczył jakoby były toczone negocjacje z osobami reprezentującymi interesy Manny'ego Pacquiao (51-3-2, 38 KO) w sprawie walki obu pięściarzy. Promotor Filipińczyka Bob Arum twierdził wcześniej, że wszystkie szczegóły kontraktu zostały pomiędzy obiema stronami ustalone i dał czas Amerykaninowi do piątku na ich zaakceptowanie. Ellerbe oznajmił, że ze strony Mayweathera nic nie było ustalane.

- Fakty są takie, że Al Haymon, Richard Schaefer i ja rozmawiamy ze sobą regularnie i żadne negocjacje nie miały miejsca. Żadne ustalenia nie były poczynione przez nasz obóz na temat walki z Mannym Pacquiao, do której miałoby dojść 13 listopada. Albo Bob Arum albo Ross Greenburg kłamie, ale historia nam powie, który z nich nie mówił prawdy - stwierdził Ellerbe.

Nieoficjalnie mówi się, że do walki pomiędzy Floydem Mayweatherem Jr i Mannym Pacquiao ostatecznie dojdzie w pierwszy weekend maja przyszłego roku.