Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Bob ArumSzefujący grupie Top Rank Bob Arum, który jest promotorem uważanego za najlepszego pięściarza na świecie Manny'ego Pacquiao (52-3-2, 38 KO) zdradził w rozmowie z amerykańską prasą, że nie widzi dużych szans na doprowadzenie do pojedynku Filipińczyka z Floydem Mayweatherem Jr (41-0, 25 KO) na wiosnę przyszłego roku. Wstępna data tej wyczekiwanej przez cały świat potyczki została wyznaczona na 7 maja.

Amerykanin w styczniu stanie najpierw przed sądem i odpowie na zarzuty o pobicie oraz kradzież, za które grozi mu do 34. lat pozbawienia wolności. Na pierwszą rozprawę wyznaczoną w tej sprawie Mayweather nie stawił się w sądzie i Arum twierdzi, że tym razem może być podobnie.

- Floyd żyje w innej rzeczywistości. On twierdzi, że jest nietykalny i stoi ponad prawem. Dopiero jak odczuje sprawiedliwość na własnej skórze, to trochę spokornieje. Ja jednak nie mogę ryzykować, że zakontraktuję walkę, a jeden z pięściarzy, którzy mają wystąpić w głównej walce wieczoru, trafi do więzienia na tydzień przed wyjściem do ringu - mówi Arum.