Floyd Mayweather Jr (50-0, 26 KO) pokonał przez techniczny nokaut w dziesiątej rundzie Conora McGregora (0-1) na gali w Las Vegas. Dla Mayweathera, który zdobywał mistrzowskie pasy w pięciu kategoriach wagowych i zarobił na zawodowych ringach blisko miliard dolarów było to pożegnanie z profesjonalnym boksem.

W walkę lepiej wszedł Irlandczyk, który poprzez swój nietypowy sposób boksowania był niewygodnym rywalem dla Mayweathera. Amerykanin przez pierwsze dwie rundy miał problemy z przedarciem się przez obronę McGregora, który był przy okazji bardzo aktywny i wygrał te starcia.

Od trzeciej rundy Mayweather zaczął przełamywać Irlandczyka, a jego przewaga rosła z każdą minutą. Amerykanin trafiał przede wszystkim ciosami na tułów, które odebrały siły mistrzowi UFC.

Z czasem Mayweather zaczął lokować także celne uderzenia na szczękę, korzystając głównie z ciosów protych. McGregor był coraz bardziej zmęczony, a jego rywal przeniósł pojedynek do półdystansu, gdzie Irlandczyk kompletnie sobie nie radził.

Ostatecznie sędzia ringowy Robert Byrd przerwał pojedynek w dziesiątej rundzie po serii celnych ciosów Mayweathera. McGregor w tym momencie słaniał już się na nogach i został uratowany przez arbitra przed ciężkim nokautem.