Patronat medialny


 


Jim Lampley uważa, że jest bardzo duże prawdopodobieństwo, iż w niedługim czasie zostanie zakontraktowany rewanż Floyda Mayweathera Jr z gwiazdą UFC Conorem McGregorem. "Money" 26 sierpnia pokonał Irlandczyka w walce bokserskiej przez techniczny nokaut w dziesiątej rundzie. W opinii eksperta HBO zanim Mayweather znokautował swojego rywala, celowo oddał mu pola na początku potyczki.

- Czemu Mayweather miałby teraz kończyć karierę? Ta cała sprawa to był jeden wielki przekręt - stwierdził Lampley w rozmowie z TMZ. - On specjalnie dał Conorowi "wygrać" trzy rundy, żeby środowisko MMA miało punkt zaczepienia. Myślę, że jest spora szansa, że znajdzie się wystarczająco dużo frajerów, by Floyd znów zarobił sobie 150 milionów dolarów.

Komentator HBO odniósł się też do nagrań z treningów, jakie Mayweather umieścił ostatnio w mediach społecznościowych. - Oczywiście [że zrobił to, by nakręcić rewanż]. Po co niby miałby publikować te filmy? Dlaczego dał McGregorowi wygrać trzy rundy? Dlaczego to wszystko trwało dziesięć rund? To wszystko była ustawka - ocenił Jim Lampley.