onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 W poniedziałek na gali organizowanej w Tokio były mistrz świata pięciu kategorii wagowych Floyd Mayweather Jr (50-0, 27 KO) znokautował w pierwszej rundzie Tenshina Nasukawę. Pojedynek był walką pokazową i chociaż Amerykanin zapowiada, że nie zamierza wracać do oficjalnych walk, to w ostatnich tygodniach wymieniał sporo wiadomości z obozem mistrza UFC Chabiba Nurmagomedowa. Tematem rozmów była bezpośrednia walka zawodników.

- W ciągu ostatniego miesiąca wymienialiśmy sporo wiadomości. Niech Mayweather nie zaprzecza, bo umieszczę je w internecie. On w zasadzie błaga nas o walkę - mówi Ali Abdelaziz, menadżer Rosjanina.

- Moim zdaniem to łatwa walka dla Chabiba. Jest młodszy i silniejszy od Mayweathera. Na pewno nie podda się tak jak McGregor, jest od niego dużo mocniejszy - przekonuje doradca gwiazdy mieszanych sztuk walki.

Mayweather stoczył już jedną walkę z gwiazdą UFC. W sierpniu 2017 roku pokonał przez techniczny nokaut w dziesiątej rundzie Conora McGregora. Pojedynek był jednym z najbardziej dochodowych w historii zawodowego boksu.

Komentarze   

#1 Pawel Przedlacki 2019-01-01 19:54
Niech Floyd przejdzie na islam, to sie predzej dogadaja. Kariera Najwiekszego tez zaczela nabierac tempa po zmianie wyznania oraz nazwiska. Jako Cassius zaliczyl glownie ustawki z Listonem. Mike Zelazny tez probowal przy powrocie na ring [ po dewastujacej go odsiadce] tego samego modelu,ale bez sukcesu.
-1 #2 Victor Van Dort 2019-01-02 00:58
Floyd nic nie musi a już na pewno nie musi udawać że nie jest Floydem. TBE przeciera nieprzetarte szlaki i wyznacza punkt odniesienia w boksie zawodowym a że to trudny człowiek to akurat nie dziwi, wybitne postacie często w codziennym obejściu są utrapieniem od choćby Van Gogh
#3 Maniek1986 2019-01-02 01:09
bo wie ze to kasowe easy job
#4 marcinpmarcin 2019-01-02 02:08
Taki model biznesowy pasowalby najlepiej Filutkowi, moglby nawet nie ściągać do walki tego wytwornego kapelusza :oops:
-1 #5 Pawel Przedlacki 2019-01-02 02:29
ad. Victor Vincent sie w grobie przewraca kiedy porownujesz go z tym troglodyta [ przepraszam, ze dotykam twoich uczuc].
#6 valentino33 2019-01-02 15:47
Tego idiotę abdula nie da się już słuchać. Jak to możliwe że taki ciołek jest menedżerem tylu dobrych zawodników?

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze