onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 Szef federacji UFC Dana White, komentując spekulacje na temat ewentualnej walki swojego czempiona Khabiba Nurmagomedowa z Floydem Mayweatherem Jr, oświadczył, że nie ma mowy, by pojedynek ten odbył się na zasadach bokserskich, tak jak to miało miejsce w przypadku starcia "Money" Floyda z Conorem McGregorem.

- Ja już powiedziałem Mayweatherowi, że jeśli znów chce walczyć, to musi przyjść tym razem do nas. Chcemy tego pojedynku tutaj. Tylko tak będzie uczciwie - powiedział White.

- Wiele osób twierdzi, że Floyd to najlepszy zawodnik w historii boksu, to czemu nadal mamy próbować mierzyć się z nim w tym, co on robi najlepiej? Jeśli chce walczyć, to zapraszamy. Niech zbierze lanie i zgarnie kasę - dodaje prezydent UFC.

Komentarze   

#1 Maniek1986 2019-01-02 10:44
kretyn..jak sobie wyobraza 40 latka ktory nigdy nie trenowal mma z kotem w primie? Zreszta pieprzenie, za wyplate da sobie obic banie w boksie
#2 MrCrowley 2019-01-02 10:52
To tylko element negocjacji. White po prostu chce większego udziału w zyskach. Jeśli do tej walki dojdzie, to z pewnością wyłącznie na zasadach boksu.
#3 CiotkaBronka 2019-01-02 12:04
Mayweather za kasę sprzeda nawet własną matkę, ale za żadną górę forsy nie sprzeda swojego ego, a co za tym idzie odniesienia porażki ;-)
#4 greegor1 2019-01-02 15:11
Cytuję CiotkaBronka:
Mayweather za kasę sprzeda nawet własną matkę


Ja to sie czasem zastanawiam skąd sie biorą porównania walki dla kasy (wykonywania wyuczonego zawodu) do sprzedawania własnej matki :D niektórym to sie juz chyba zacierają różnice i granice
#5 valentino33 2019-01-02 15:44
Zrobił dobre pieniądze za łatwą walkę, bez ryzyka zepsucia rekordu. Co tu krytykować i co tu więcej dodawać? Cały Floyd. Tak jak potrafi wydawać tak i potrafi zarabiać pieniądze:)
+1 #6 Victor Van Dort 2019-01-02 16:05
Bywa chamski i prostacki ale bokserem jest wybitnym jednym z najwybitniejszy ch to na pewno nie podlega merytorycznej dyskusji tak jak jego etyka rzemiosła i to jak zawsze był przygotowany do walk, do tego jest inteligenty i przedsiębiorczy , potrafi generować zysk i potrafi każdego zainteresować sobą, potrafi negocjować i potrafi liczyć, wzbudza emocje u tych co go uwielbiali i tych co go nienawidzili, pobił chyba wszystkie rekordy marketingowe i w tym sedno żaden kibic w boksie nie mógł go ignorować, dla miażdżącej większości był tym lub tym ale nigdy neutralny czy obojętny. Wystarczy że rozsypie w około siebie trochę gotówki zrobi foto i już media społecznościowe tętnią życiem a on jest w centrum uwagi tym samym jest medialny i to określa jego wartość dla środków masowego przekazu.
+1 #7 CiotkaBronka 2019-01-02 16:27
Cytuję greegor1:
Ja to sie czasem zastanawiam skąd sie biorą porównania walki dla kasy (wykonywania wyuczonego zawodu) do sprzedawania własnej matki :D niektórym to sie juz chyba zacierają różnice i granice

Gdzie porównuje w tym kontekście wyuczony zawód (którym MMA dla Mayweathera nie jest) do sprzedawania matki? Twierdzę, że dla Mayweathera najważniejsze jest to, że nie został nigdy pokonany i na tym za byle co zarabia kasę (tak jak powyżej wspomniał Victor Van Dort)
PS Czytanie ze zrozumieniem i metafora to szkoła podstawowa. Chyba komuś faktycznie "zatarły się różnice i granice" ;-)
#8 Pawel Przedlacki 2019-01-02 16:33
Jest medialny, ale inteligencje ma na poziomie orangutana. Do oktagonu nie wyjdzie do nikogo i za zadne pieniadze. To skonczony tchorz. Kiedy Maidana rozcial mu luk brwiowy ,spanikowal i zachowywal sie tak jakby mu polowa krwi wyciekla. Pajac o nieprzecietnych umiejetnosciach piesciarskich. Musi miec znakomitych ludzi od pi-ar'u i marketingu. Sam to tylko wymyslil zeby spektakularnie zone pobic za zle wypisany czek [ sam ledwie gryzmoli].Niewa tpliwie dobry bokser ale dziwie sie swiatlym ludziom [kretynom nie] ,ze obieraja go sobie za idola.
#9 Gankis 2019-01-02 17:27
White, sobie moze tak gadac. Przyjdzie co do czego, to nie bedzie mial nic do powiedzenia. Chyba kiedys tez gadal, ze bedzie rewanz FMJ z McGregorem w mma.
#10 greegor1 2019-01-02 18:21
Cytuję CiotkaBronka:
PS Czytanie ze zrozumieniem i metafora to szkoła podstawowa. Chyba komuś faktycznie "zatarły się różnice i granice" ;-)


Hehe, skoro już chcesz podyskutować o czytaniu ze zrozumieniem to prosze cie bardzo. Piszę o pierwsz ej częsci twojej wypowiedzi bo z drugą się nawet zgadzam. Skoro stawiasz teze, że gość sprzedałby własną matke to domyślam się że wnioskujesz tak po tym co robił do tej pory. Rozumiałbym gdyby już mu sie zdarzyło ojca opie.r.d.olić na ebayu za pare $ i po tym wnioskujesz, że matka bedzie nastepną :D Ale jak do tej pory FMJ zarabiał pieniądze na walce jak napisalem wczesniej (a nawet konkretniej na boksie bo w żadnym mma do tej pory nie walczył). Jeśli wnioskujesz, że gość sprzedałby matke po jego dotychczasowym życiu i karierze to gratuluje i zwyczajnie sie zastanawiam skąd takie wnioski bo ja aż tak daleko ze swoimi nie doszedłem ;)
#11 CiotkaBronka 2019-01-02 19:48
Cytuję greegor1:
Hehe, skoro już chcesz podyskutować o czytaniu ze zrozumieniem to prosze cie bardzo. Piszę o pierwszej częsci twojej wypowiedzi bo z drugą się nawet zgadzam. Skoro stawiasz teze, że gość sprzedałby własną matke to domyślam się że wnioskujesz tak po tym co robił do tej pory...

Odniosłem się do powyższego artykułu i jego ewentualnego pojedynku na zasadach MMA ;-), a także do tego, że nigdy się na to nie zgodzi. Zgłebiając się w temat: Wielokrotne pobicie żony, zlecanie napaści na innych współpracownikó w, usiłowanie zabójstwa, wojna za wojną z ojcem. Po tym można wywnioskować jak traktuje ludzi. W każdym wypadku chodziło tylko o kasę. Zresztą ojciec Mayweathera nie lepszy :-) Używał syna jako żywej tarczy :o Wesoła rodzinka :D Dla niego liczy się tylko on i jego kasa, a matka jak sam stwierdził "była zwykłą ćpunką".
#12 Pawel Przedlacki 2019-01-02 20:21
Cytuję CiotkaBronka:
Mayweather za kasę sprzeda nawet własną matkę, ale za żadną górę forsy nie sprzeda swojego ego, a co za tym idzie odniesienia porażki ;-)

Sprzeda i ego. Wszystko jest kwestia ceny.
#13 valentino33 2019-01-03 13:32
Jest głupi ale nie na tyle żeby wyjść do Khabiba w oktagonie.
#14 Pawel Przedlacki 2019-01-03 16:06
Cytuję valentino33:
Jest głupi ale nie na tyle żeby wyjść do Khabiba w oktagonie.

To tez fakt. Masz racje!

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze