Patronat medialny


 


Choć Saul Alvarez (47-1-1, 33 KO) kilka dni temu bez walki oddał Gienadijowi Gołowkinowi (35-0, 32 KO) pas WBC wagi średniej, promotor kazachskiego czempiona Tom Loeffler zapewnia, że rozmowy na temat wyczekiwanego przez kibiców pojedynku pięściarzy nadal trwają. Jak zdradza "Los Angeles Times" "Canelo" i promująca go grupa Golden Boy Promotions chwilowo pochłonięci są zmaganiami na sali sądowej z firmą All-Star Boxing, roszczącą sobie prawo do części dochodów z występów Meksykanina w minionych latach. 

- Negocjacje jeszcze nie są zakończone - stwierdził Loeffler w  rozmowie z kalifornijskim dziennikiem. - Walka z Canelo to wciąż priorytet dla Gienadija i my z naszej strony będziemy czynić wszelkie starania, by do niej doprowadzić. To największa walka do zrobienia w boksie.

- Golden Boy i Canelo mają teraz na głowie pozew sądowy i na tym muszą się skupić, ale do września jest jeszcze dużo czasu. To tylko kwestia tego, żeby usiąść, jak oni już będą po wszystkim i ustalenia, czy uda na się wspólnie połączyć elementy tej układanki - dodał opiekun "GGG".