Miasto Mrągowo

Patronat medialny


 

Były mistrz świata wagi średniej Giennadij Gołowkin (38-1-1, 34 KO) w ostatnich dniach spotkał się z Alem Haymonem oraz Eddim Hearnem. Kazach wkrótce wybierze nowego partnera, który będzie pokazywał jego walki na terenie Stanów Zjednoczonych.

Przez ostatnie lata występy "GGG" był pokazywane przez stację HBO, która po 45 latach wycofała się z bokserskiego biznesu. Gołowkin w sobotę spotkał się z przedstawicielami projektu Premier Boxing Champions, z kolei we wtorek negocjował z zarządzającymi platformą internetową DAZN, z którą niedawno związała się większość mistrzów świata w kategorii średniej.

Kontrakt na Kazacha czeka także w telewizji ESPN, w której wyłączność na pokazywanie swoich gal ma telewizja Top Rank. To z tą grupą Gołowkin musiałby się częściowo związać umową na najbliższe lata.

Pięściarz, który we wrześniu przegrał rewanżowy pojedynek z Saulem Alvarezem, spotka się w najbliższych dniach ze swoim menadżerem Tomem Loefflerem i dokładnie przeanalizuje wszystkie oferty. Gołowkin nie ukrywa, że chciałby wkrótce stoczyć trzecią walkę z "Canelo", a taki scenariusz jest możliwy wyłącznie po podpisaniu kontraktu z DAZN.