Patronat medialny


 

Froch Johnson

- To fascynujący pojedynek - mówi o dzisiejszej walce Carla Frocha (27-1, 20 KO) z Glenem Johnsonem (51-14-2, 35 KO) Al Bernstein. Ekspert Showtime twierdzi, że w półfinałowa walka turnieju "Super Six" może mieć różne oblicza, a przy okazji zwraca uwagę na bardzo niską ostatecznie wagę Johnsona (166 funtów), który przez minione dziesięć lat, z wyjątkiem ostatniego występu, boksował w kategorii półciężkiej.

- Myslę, że szanse są bardzo, bardzo wyrównane. Szczerze, mógłbym zaproponować tu pięć lub sześć różnych scenariuszy i każdy z nich mógłby się sprawdzić - twierdzi Bernstein, dodając: - W tym pojedynku może dać znać o sobie wiek Johnsona, kiedyś to musi się zdarzyć. Znaczenie może mieć też jego waga, czy nie przesadził, schodząc do 166 funtów? Froch może boksować na dystans. Być może Glen Johnson wciągnie go w bijatykę w półdystansie, a to nie byłoby dla niego korzystne.

Bezpośrednią transmisję z gali w Atlantic City, gdzie dojdzie do starcia Froch - Johnson, przeprowadzi Polsat Sport Extra.