Patronat medialny


 


Mikkel KesslerJeszcze miesiąc temu mistrz świata WBC wagi super średniej Mikkel Kessler (43-2, 32 KO) zapowiadał w rozmowie z ringpolska.pl, że znokautuje Allana Greena w planowanym na 25 września pojedynku trzeciej kolejki fazy grupowej turnieju "Super Six". Dzisiaj na specjalnie zwołanej konferencji prasowej Duńczyk sensacyjnie ogłosił, że przygotowując się do starcia z Amerykaninem doznał kontuzji oka, która zmusiła go do wycofania się z imprezy. Lekarze przewidują, że przymusowy rozbrat z ringiem Kesslera potrwa około dziewięciu miesięcy.

- Jestem bardzo zawiedziony tym co się stało, moje marzenie o wygranej w "Super Six" legło w gruzach. Kontuzja oka ciągnęła się za mną już od dłuższego czasu - powiedział załamany Duńczyk.

Nie wiadomo jeszcze kto mógłby zastąpić Kesslera w rywalizacji "Super Szóstki" i jak będą wyglądały teraz pary trzeciej kolejki turnieju. Cały czas pod znakiem zapytania stoi także organizacja pojedynku pomiędzy Andre Wardem i Andre Dirrellem, którzy otwarcie deklarują, że nie chcą ze sobą walczyć.