Patronat medialny


 


Ali AdamsJuż dziś wieczorem w Londynie rozegrana zostanie czwarta edycja turnieju "Prizefighter" w kategorii ciężkiej. Zdaniem pretendenta do tytułu mistrza świata Dereka Chisory faworytem zawodów będzie jego sparingpartner Ali Adams (9-2-1, 3 KO), który już w ćwierćfinale turniejowych zmagań trafi na ex-challengera do pasa WBA Matta Skeltona (23-5, 20 KO).

- Ali miał świetne sparingi, jest w życiowej formie. Jeśli przegra, to tylko ze względu na złą dyspozycję dnia. Ma wszelkie potrzebne atuty, by pokonać Sletona, tylko od niego zależy, czy mu się to uda. Dzięki zwycięstwu nad Skeltonem, zyska wiarę w to, że może pobić każdego w "Prizefighterze" - uważa "Del Boy".

Jeżeli zgodnie z typem Chisory Adams upora się ze swoim ćwierćfinałowym oponentem, w półfinale trafi na lepszego z pary Kevin McBride (34-7-1, 29 KO) - Franklin Egobi (15-3, 10 KO). 

W drugiej połówce turniejowej drabinki Declan Timlin (7-0, 4 KO) skrzyżuje rękawice z Shanem McPhilbinem (2-1, 2 KO), a Michael Sprott (32-15, 17 KO) stanie naprzeciw Danny Hughesa (7-1-2, 2 KO).