onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 Dillian Whyte (25-1, 18 KO) przekonuje, że gdyby doszło do jego walki z Władimirem Kliczką (64-5, 53 KO), to pokonałby utytułowanego Ukraińca przed czasem. O możliwym powrocie Ukraińca i jego ewentualnym pojedynku z "The Body Snatcherem" napisał znany brytyjski dziennikarz bokserski Steve Bunce.

- Wiedziałbym, co zrobić z Kliczką - twierdzi Whyte. - Trenowałem z nim, sparowałem przez lata i dobrze go znam, znokautowałbym go!

- Kliczko to świetny pięściarz, dał Joshule kawał walki, ale ja po prostu wierzę, że teraz nadszedł mówi czas i wiem, co mam robić. Wiem, jak musiałbym z nim boksować. Oczywiście on mógłby mnie przewrócić, bo jest bardzo doświadczony, ale ja w siebie wierzę. On nie lubi ciosów na korpus. Wiem, bo sparowałem z nim - zapewnia notowany na szczycie rankingowych list wagi ciężkiej Brytyjczyk.

Komentarze   

-1 #1 Pawel Przedlacki 2019-01-11 18:55
Moge uwierzyc w jego powrot , ale nie na walke z Whytem. Z AJ-em zapelnilby Wembley Stadium jak za pierwszym razem , z Whytem bylaby wielka klapa.
+1 #2 Steppenwolfhesse 2019-01-11 18:58
Wygrał kilka naciąganych walki już mu się pomieszało we łbie.
#3 valentino33 2019-01-11 19:05
Jak by mógł się jeszcze tak przygotować jak do swojej ostaniej walki to wygrałby ze wszystkimi oprócz mistrzów i TF. Może mógłby wrócić ale faktycznie, szanujmy się, nie na walkę z Whytem;p
+1 #4 dragunov 2019-01-11 21:03
Whyte się rozbrykał trochę . Gdyby nie naciągane walki to już wypadł by z roli pretendenta. No jest w czołówce wagi ciężkiej fakt. Ale od poziomu Joshuy , Furego czy Wildera jest o 2 ligi niżej . Na tym podium długo nikt się nie znajdzie . Dzisiejszego emeryta Kliczke mógłby znokautować . Ze starym Kliczką z walki z Joshua przegrał by sromotnie. Tylko że Kliczko raczej nie wróci i nie na walkę z Dillianem . Wierzę że mógłby wrócić ale na rewanż z AJem ..
#5 TKO 2019-01-11 23:37
Kliczko wraca i robi Whytea do jednej bramki. Jestem tego niemal pewien. Mimo przerwy to dalej nie ta liga, żałuję że Władimir na wysokim notowaniu WBC, nie wrócił na walkę z Wilderem. Mógł stoczyć jedną walkę ze stivernem czy innym challengerem (albo) i z marszu dostal by walkę o pas. Później rewanż z AJ o wszystkie pasy i albo wygrana i odejście w największej chwale w historii albo przegrana i odejście jako wielki przegrany w walce o bezdyskusyjnie mistrzostwo świata. Po głębszym przemyśleniu mógł na to wpaść.
-3 #6 Pawel Przedlacki 2019-01-12 04:32
Wladymir przegral z Fury'm poniewaz chcial przegrac. Odczytajcie to sobie jak chcecie! Fury to w czepku urodzony bokserski tak zwany leszcz!
+1 #7 jarko164 2019-01-12 09:11
Cytuję Pawel Przedlacki:
Wladymir przegral z Fury'm poniewaz chcial przegrac. Odczytajcie to sobie jak chcecie! Fury to w czepku urodzony bokserski tak zwany leszcz!

Fury to obecnie nr 1 lub nr 2 na świecie.Dla mnie lepszy może być tylko AJ. Wspaniała motoryka, warunki fizyczne, kondycja, bardzo niewygodny styl i wbrew pozorom mocna psychika w ringu z czym większość może się nie zgodzić, ale to decyduje w krytycznych momentach o być albo nie być!, Dla mnie to fenomen. Można go nie lubić, ale serca do walki mu nie brakuje. Kliczko to wielki Champion, ale najlepsze ma już za sobą. Mimo wszystko walka z Whytem mogłaby być ciekawa i najprawdopodobn iej wygrana Kliczki przez KO.
-1 #8 Pawel Przedlacki 2019-01-12 16:50
Jego kariera tak jak sie zaczela tak tez sie skonczy. Jednej nocy.Przecietny bokser z gabarytami, szybko uciekajacy po ringu. Technicznie niezly, bez ciosu, z wysoko umieszczonym srodkiem ciezkosci ciala , co powoduje, ze kazdy celny cios[ nawet niezbyt mocny] natychmiast kaze mu pokazywac podeszwy butow. Plebs omamiony jego wyglupami cieszy sie jak glupi do sera i klaszcze, klaszcze jak w obledzie. Zenada!
#9 valentino33 2019-01-13 16:29
Nie zły technicznie, szybko uciekający po ringu (dla mnie jedna z najlepszych pracy nóg w ciężkiej) no tak, zgadza się. MAsz racje! PP a nie zauważyłeś przy okazji (spróbuj obiektywnie) że ten wysoko umieszczony środek ciężkości ciała po prostu zwyczajnie działa i robi robotę?? NIe zauważyłeś że bardzo ciężko go ucelować przez to co robi? jak się porusza? Jak potrafi tym zdeprymować? To też jest boks!Ty nie chcesz tego widzieć bo go nie lubisz. Za dużo w tobie emocji Paweł i przez to czasem pie...niesz głupote. Chciałbym żeby AJ pogodził tych dwóch pajaców (TF i DW) ale dla mnie ta trójka jest w tym momencie na równym poziomie i czekam na rozstrzygnięcia między nimi. W końcu ta waga żyję!:D

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze