onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 

Znalezione obrazy dla zapytania whyte rivas

Dillian Whyte (25-1, 18 KO) chce w efektownym stylu rozprawić się z Oscarem Rivasem (26-0, 18 KO) w pojedynku wieczoru gali zaplanowanej na 20 lipca w Londynie. Stawką potyczki ma być tymczasowe mistrzostwo WBC wagi ciężkiej. 

- Rivas może uważać na mój lewy sierp, ale ja i tak w końcu go trafię. Mam poza tym także potężny arsenał innych ciosów. Mam dobry lewy prosty, dobre podbródki. Liczę na to, że będzie się skupiał na moim lewym sierpie i w ten sposób otworzy się dla mnie szansa na inne uderzenie. Chcę pokazać moją niszczycielską siłę!  - zapowiada "The Body Snatcher", który jednak zaznacza, że nie lekceważy rywala.

- Mam dla niego dużo szacunku, w amatorce pokonał Pulewa i Ruiza Jr, był czołowym amatorem, w zawodowstwie wygrał 26 z 26 walk, ma 18 nokautów, dopiero co znokautował Jenningsa - zachwala oponenta Whyte.

Podczas zbliżającej się gali w stolicy Wielkiej Brytanii dojdzie także do innego ciekawego pojedynku w królewskiej dywizji, w którym zmierzą się Artur Szpilka (22-3, 15 KO) i Dereck Chisora (30-9, 21 KO). Ponadto David Price (24-6, 19 KO) skrzyżuje rękawice z Davidem Allenem (17-4-2, 14 KO).