onet.pl sportPrzegląd Sportowy

Patronat medialny

 

Znalezione obrazy dla zapytania kubrat pulew ringpolska.pl

9 listopada podczas gali organizowanej w Stanach Zjednoczonych na ring ma wrócić Kubrat Pulew (27-1, 14 KO). Na razie nie potwierdzono, kto będzie kolejnym rywalem oficjalnego pretendenta do tytułu mistrza świata IBF wagi ciężkiej.

Niedawno Bułgar musiał starać się o odzyskanie licencji boksreskiej, która została zawieszona po tym, jak pięściarz został oskarżony o molestowanie seksualne przez reporterkę Jenny Ravalo. Pulew pocałował dziennikarkę po zakończeniu wywiadu udzielonego po zwycięskiej walce z Bogdanem Dinu. Zgodnie z nakazem CSAC pięściarz, by móc dalej walczyć na terenie USA, musiał ukończyć specjalny kurs dotyczący molestowania seksualnego - co uczynił.

Pulew w przyszłym roku zmierzy się ze zwycięzcą rewanżowej walki pomiędzy Anthonym Joshuą i Andym Ruizem. Do tego pojedynku dojdzie 7 grudnia na gali w Arabii Saudyjskiej.

Główną atrakcją listopadowej gali będzie starcie Jamela Herringa (20-2, 10 KO) z Lamontem Roachem Jr (19-0-1, 7 KO). Pięściarze zaboksują o tytuł mistrza świata WBO wagi super piórkowej, a galę pokaże telewizja ESPN.