Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny

Boksujący w kategorii ciężkiej Tony Yoka (9-0, 7 KO) chciałby ponownie zmierzyć się z Joe Joycem (12-0, 11 KO) i rzucił mu wyzwanie w mediach społecznościowych. Niepokonani na ringach zawodowych dwumetrowcy poprzednio krzyżowali rękawice w 2016 roku w pojedynku o złoty medal Igrzysk w Rio de Janeiro. Walkę wygrał Francuz, choć w opinii wielu obserwatorów to Brytyjczyk bardziej zasłużył na zwycięstwo.

- Joe, zróbmy teraz rewanż za finał olimpijski. Wiem, że chcesz tego pojedynku i wiem, że wszyscy go chcą - napisał na Twitterze Yoka.

Związany kontraktem promotorskim z Frankiem Warrenem Joe Joyce w minioną sobotę pokonał przez nokaut notowanego na drugiej pozycji rankingu federacji WBO Daniela Dubois, znacząco przybliżając się do walki o mistrzowski pas. Promowany przez Boba Aruma Tony Yoka dzień wcześniej wygrał na punkty z Christianem Hammerem.