Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny

Filip Hrgovic (14-0, 12 KO) znokautował w trzeciej rundzie Emira Ahmatovica (10-1, 7 KO) podczas gali Matchroom Boxing w Las Vegas. Niemiec, który zaakceptował ten pojedynek z niewielkim wyprzedzeniem, trzykrotnie padał na deski.

Ahmatovic w pierwszych minutach był aktywny i wyprowadzał sporo ciosów, jednak to sprawiło, że już w drugiej rundzie zaczął ciężko oddychać. Chorwat to wykorzystał, spychając rywala do obrony. Niemiec był dwa razy liczony w drugim starciu, a po nokdaunie na początku trzeciej odsłony walka została przerwana.

Dla Hrgovica było to drugie tegoroczne zwycięstwo. 29-latek jest blisko statusu oficjalnego pretendenta do tytułu mistrza świata IBF  wagi ciężkiej.

Podczas tej samej gali Jessica McCaskill (11-2, 4 KO) wygrała przez techniczny nokaut w siódmej rundzie Kandy Wyatt (10-4, 3 KO), broniąc mistrzowskich pasów federacji WBA, WBO, WBC i IBF w wadze półśredniej. McCaskill w swoim stylu ruszyła od pierwszego gongu na rywalkę i trafiała kombinacjami ciosów z obu rąk. Jednostronny pojedynek został zastopowany, ponieważ Wyatt przyjmowała zbyt wiele uderzeń.