Miasto Mrągowo

Patronat medialny


 

W sobotę na gali Matchroom Boxing w Londynie dojdzie do walki rewanżowej Dereka Chisory (32-12, 23 KO) z Kubratem Pulewem (29-2, 14 KO). Polscy kibice wydarzenie, które odbędzie się hali O2, będą mogli obejrzeć za pośrednictwem serwisu streamingowego DAZN.

Pulew i Chisora mieli okazję już się ze sobą zmierzyć w grudniu 2016 roku. Walkę, której stawką był pas mistrza Europy wagi ciężkiej, wygrał niejednogłośnie na punkty Bułgar.

Podczas tej samej gali kolejny zawodowy pojedynek stoczy również Łukasz Maciec (28-4-1, 5 KO), który zmierzy się z Caoimhinem Agyarko (11-0, 7 KO). Stawką pojedynku będzie pas WBA International wagi super półśredniej.

Dla Polaka będzie to drugi tegoroczny występ na Wyspach Brytyjskich. W lutym 33-latek przegrał jednogłośnie na punkty z Anthonym Fowlerem. Agyarko po raz ostatni boksował w lutym.

Kibice zobaczą także eliminator WBA wagi super półśredniej pomiędzy Israilem Madrimowem i Michelem Soro. Kolejne zawodowe pojedynki stoczą również m.in. Felix Cash, Fabio Wardley i Ramla Ali. Sobotnia transmisja DAZN rozpocznie się o godz. 20 polskiego czasu, zaś walka wieczoru przewidziana jest na godz. 23.00.