Patronat medialny


 

Notowany w czołówce rankingów wagi ciężkiej Martin Bakole (18-1, 13 KO) nie może doczekać się powrotu na ring 22 kwietnia na gali Knockout Boxing Night 27 w Rzeszowie. W pierwszym pojedynku po podpisaniu kontraktu promotorskiego z grupą Boxxer, 29-latek zmierzy się z niepokonanym "Ukraińskim Hulkiem" Igorem Szewadzuckim (10-0, 8 KO).

- Przez ostatni rok czekałem na eliminator WBA z Michaelem Hunterem. On jednak nie chciał walczyć ze mną, a po roku nieaktywności został usunięty z rankingu. Hulk ma więcej odwagi niż Hunter, ponieważ przyjął tę walkę, a przecież niewielu zawodników chce ze mną walczyć - powiedział Bakole.

29-latek zajmuje drugą pozycję w rankingu federacji WBA, gdzie super czempionem jest Oleksandr Usyk, a regularny pas posiada Daniel Dubois. Pierwsza pozycja w rankingu na razie jest nieobsadzona.

- Moim celem jest pierwsze miejsce w rankingu i walka o mistrzostwo świata. Wracam na ring, ponieważ muszę być aktywny. Walka z Hulkiem na pewno będzie emocjonująca, ponieważ to duży i silny ciężki. Wygram, a następnie będę celował w duże nazwiska - dodał pięściarz z Demokratycznej Republiki Konga

Główną atrakcją rzeszowskiej gali będzie pojedynek o pas WBC kategorii bridger pomiędzy Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO) i Alenem Babicem (11-0, 11 KO). Kibice zobaczą także walkę o mistrzostwo Europy wagi junior ciężkiej pomiędzy Michałem Cieślakiem i Francuzem Dylanem Bregeonem.

Wejściówki na hitowe wydarzenie dostępne są na stronie ebilet.pl

KUP BILET NA GALĘ KBN 27 W RZESZOWIE! >>