Na gali w Londynie notowany na drugiej pozycji rankingu WBC wagi ciężkiej Anthony Joshua (14-0, 14 KO) nie dał żadnych szans Gary'emu Cornishowi (21-0, 12 KO), wygrywając przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie.

Złoty medalista olimpijski z 2012 roku już w pierwszej minucie zamroczył rywala lewym sierpowym, poprawił prawym prostym i Cornish padł na deski. Szkot nie dał się wyliczyć i po wznowieniu akcji postanowił twardo postawić się przeciwnikowi, za co szybko zapłacił kolejnym nokdaunem, po którym sędzia słusznie przerwał zawody.

Podczas tej samej gali swój pojedynek wygrał pogromca Joshuy z czasów amatorskich Dillian Whyte (16-0, 13 KO), który zastopował Briana Minto (41-10, 26 KO). Joshua i Whyte skrzyżują ze sobą rękawice 12 grudnia.