Patronat medialny


 


Już niebawem powinno zostać oficjalnie ogłoszone, z którą z amerykańskich stacji telewizyjnych zwiąże się wieloletnim kontraktem mistrz świata IBF wagi ciężkiej Anthony Joshua (16-0, 16 KO) - zdradził promotor Brytyjczyka Eddie Hearn. 

Informacji podobno należy spodziewać się już w najbliższym tygodniu, jednak nie wiadomo jeszcze, czy ekipa olbrzyma z Wysp wybierze HBO czy Showtime. - To będzie jedna z tych dwóch stacji - stwierdził Hearn, który niedawno w rozmowie z ESPN tłumaczył, jak istotna jest to decyzja.

- Rozmawiałem o AJ ze Stephenem Espinozą [Showtime] i Peterem Nelsonem [HBO] i reakcje na jego debiut na Showtime były satysfakcjonujące. AJ będzie największą gwiazdą światowego boksu, więc jest dla nas ważne by związać się z partnerem, który zainwestuje w niego w ringu i poza nim - powiedział opiekun Joshuy.

Ostatnią walkę Anthony'ego Joshuy, z Charlesem Martinem, pokazała w Stanach Zjednoczonych telewizja Showtime. W swoim kolejnym występie "AJ" zmierzy się z Dominikiem Breazealem (17-0, 15 KO), podobnie jak Martin boksującym dla Ala Haymona.