Patronat medialny


 


Anthony Joshua (18-0, 18 KO) wszystkie swoje dotychczasowe walki na zawodowych ringach rozstrzygał przed czasem. Brytyjczyk swoją passę chciałby podtrzymać także w zaplanowanym na 29 kwietnia boju z wieloletnim dominatorem królewskiej dywizji Władimirem Kliczką (64-4, 53 KO). 

- Nokaut byłby dla mnie wisienką na torcie - mówi "AJ", jednak zaznacza, że uraduje go każde rozstrzygnięcie walki korzystne dla niego. 

- Chcę wygrać tę walkę w jakikolwiek sposób. Ten pojedynek to dla mnie żaden problem, to po prostu starcie tytanów. Taka walka w jeden wieczór może zmienić cię z mistrza w legendę. Taki pojedynek przyciągnie uwagę wszystkich i odmieni cię natychmiast - ocenia Wyspiarz.

- Muszę być jednak spokojny, przygotować się na dwanaście rund, odmówić swoje modlitwy i liczyć, że pokonam kogoś takiego jak Kliczko, kogoś dla kogo mam wielki szacunek i kto jest dla mnie inspiracją - planuje Anthony Joshua, któremu bukmacherzy dają niemal dwa razy większe szanse na wygraną niż utytułowanemu rywalowi.