Patronat medialny


 


29 kwietnia na oczach 90 tysięcy fanów boksu na stadionie Wembley Anthony Joshua (18-0, 18 KO) w swojej najważniejszej walce w karierze skrzyżuje rękawice z Władimirem Kliczką (64-4, 53 KO). Brytyjczyk przekonuje, że nie spali się psychicznie w konfrontacji z doświadczonym rywalem i nie ulegnie ciążącej na nim presji psychicznej. 

- Ja jestem człowiekiem, który lubi występować i dawać show. Zawsze chciałem bić się z najlepszymi - mówi "AJ" i dodaje, że nie może się już doczekać swojej "chwili prawdy".

- Pytania są zasadne - czy nie jest dla mnie za wcześnie na taką walkę, czy moi dotychczasowi rywale mnie na nią przygotowali? Bóg nigdy nie postawiłby mnie w położeniu, w której nie mógłbym sobie poradzić. Walczę z Władimirem Kliczką, przed 90 tysiącami kibiców, cel mam jednak wciąż taki sam - deklaruje Joshua marzący o unifikacji mistrzowskich pasów. 

Stawką kwietniowej walki Anthony'ego Joshuy z Władimirem Kliczką będą tytuły czempiona wszech wag federacji WBA i IBF. Zdaniem bukmacherów faworytem pojedynku jest niepokonany Brytyjczyk.