Patronat medialny


 


Anthony Joshua (19-0, 19 KO) gotów jest stawić czoła wszystkim najlepszym zawodnikom wagi ciężkiej, by ostatecznie rozwiać wątpliwości co do tego, kto jest numerem jeden na świecie. Brytyjczyk, który w sobotę pokonał Władimira Kliczkę, jest jednak przekonany, iż to właśnie on rozdaje obecnie karty w królewskiej dywizji. 

- Lubię dawać radość kibicom i jeśli tylko jakaś walka to gwarantuje, to chcę się jej podjąć - mówi "AJ". - Jeśli będę musiał przejść przez wszystkich w ciężkiej, to świetnie. 

- Jakoś nie słyszę, żeby ktoś domagał się teraz walk Fury'ego z Wilderem albo Wildera z Parkerem. Mówi się tylko: chcemy AJ-a z Wilderem, Furym lub Parkerem. Jeśli więc przyjdzie mi się zmierzyć z nimi wszystkimi, by dać ludziom emocje, to tak zrobimy, będę brał jednego po drugim - deklaruje Joshua, zaznaczając, że jest także otwarty na rewanż z Władimirem Kliczką. 

- Mam dla Władimira wielki szacunek w ringu i poza nim, więc jeśli będzie chciał walki rewanżowej, to nie będę miał żadnego problemu z tym, by zmierzyć się z nim ponownie - zapewnia mistrz federacji WBA i IBF.