Patronat medialny


 


Promujący czempiona WBA i IBF wagi ciężkiej Anthony'ego Joshuę (19-0, 19 KO) Eddie Hearn ocenił w felietonie dla Daily Mail, że najbliższym możliwym terminem walki jego podopiecznego z Tysonem Furym (25-0, 18 KO) jest wiosna przyszłego roku. 

"Największa szansa na to będzie w kwietniu 2018 roku na Wembley. Wszystko zależy od tego, czy sukcesem zakończy się obrona pasów w październiku lub listopadzie. Jeśli tak się stanie, będziemy mieć kolejną niesamowitą walkę dla niesamowitego pięściarza." - napisał szef grupy Matchroom Boxing. 

Hearn otwarty jest także, już jesienią, na ewentualną drugą potyczkę z Władimirem Kliczką (64-5, 53 KO) i obowiązkową obronę pasa IBF z Kubratem Pulewem (25-1, 13 KO).

"Rzecz jasna po takiej walce rewanż z Kliczką jest bardzo kuszący. Myślę, że Władimir jest chętny, więc poczekajmy i zobaczmy. Jeśli dojdzie do rewanżu, ludzie z pewnością go obejrzą i przyciągnie on telewizje z całego świata. Sądzę, że Władimir jest przekonany, iż prawie znokautował AJ-a, zaś AJ na pewno chce wyeliminować pewne błędy i zaprezentować się lepiej za drugim razem. Musimy mieć też na uwadze Pulewa, obowiązkowego rywala Joshuy. Ta sprawa musi być kiedyś rozwiązana i na pewno nie ucieknie." - stwierdził Eddie Hearn.