Anthony Joshua (20-0, 20 KO) pokonał przez techniczny nokaut w dziesiątej rundzie Carlosa Takama (35-4-1, 27 KO)  w głównym wydarzeniu wieczoru gali w Cardiff. Brytyjczyk obronił w ten sposób tytuł mistrza świata IBF i WBA wagi ciężkiej.

Pojedynek od początku przebiega pod dyktando Anglika, który atakował i przełamywał obronę Kameruńczyka. Takam potwierdził opinię pięściarza odpornego na ciosy, jednak w czwartej rundzie był liczony po celnym lewym sierpowym.

W kolejnych starciach Kameruńczyk inkasował mnóstwo ciosów, jednak nie chciał paść na deski. Ostatecznie pojedynek został przerwany po serii uderzeń Joshuy bez odpowiedzi ze strony rywala w dziesiątej rundzie. Wydawało się, że decyzja sędziego o przerwaniu walki była przedwczesna, chociaż na kartach punktowych Anglik prowadził bardzo wysoko.