Patronat medialny


 


Promotor Eddie Hearn ma bardzo ambitne plany na nadchodzące miesiące dla swojego podopiecznego Anthony'ego Joshuy (20-0, 20 KO). Szef Matchroom Boxing widziałby czempiona WBA i IBF wagi ciężkiej w unifikacyjnych bojach z pozostałymi mistrzami, ale wspomina także o konfrontacji z odpoczywającym póki co od boksu pogromcą Władimira Kliczki Tysonem Furym (25-0, 18 KO).

- Chcemy w 2018 trzech walk. Najpierw musimy się dowiedzieć, jak wygląda sprawa z kontuzją nosa i sprawdzić kwestię obowiązkowej obrony WBA  - zaznacza Hearn. - Jest Joseph Parker, Deontay Wilder, chciałbym, aby powrócił Tyson Fury - ja mogę mu w tym pomóc. Myślę, że mógłbym zacząć współpracować z Furym i doprowadzić go do walki z Joshuą.

- Chciałbym, aby Fury wrócił do gry.... Jakie mamy opcje na 2018 - obowiązkowa obrona WBA, Dillian, Whyte, Deontay Wilder, Joseph Parker, Jarrell Miller... Joshua ma w rekordzie tylko 20 zwycięstw. Problem jest taki, że wyłapuje dużo ciosów, ale ludzie to lubią. On dziś zainkasował zdecydowanie za dużo, i to mocnych ciosów i pokazał, że ma dobrą szczękę, jednak ja nie chciałbym tego oglądać. Jego walka z Wilderem byłaby niesłychanie niebezpieczna, ale my bardzo jej chcemy w 2018 na 100 procent! - deklaruje opiekun Anthony'ego Joshuy.